Realizacje deweloperskie, mieszkaniowe, przemysłowe » ZOBACZ WIĘCEJ

Realizacje deweloperskie, mieszkaniowe, przemysłowe Osiedle wielorodzinne - Apartamenty Złotno » ZOBACZ WIĘCEJ

Realizacje deweloperskie, mieszkaniowe, przemysłowe » ZOBACZ WIĘCEJ

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna - Konstantynów Łódzki

Kompleksowo zajeliśmy się również firmą umieszczoną w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej w Konstantynowie Łódzkim wykonując dla nich takie elementy jak, brama, furtka, ogrodzenie syetmowe, drabiny ewakuacyjne, balustrady z nierdzewki, daszki.

brama systemowa
 
brama systemowa
 
brama systemowa
 
brama systemowa

 


 

Osiedle mieszkaniowe - LIŚCIASTA PARK

Do najnowszych realizacji mieszkaniowych zaliczyć możemy osiedle Liściasta Park dla którego wykonaliśmy Balustrady z aluminiowymi elementami ażurowymi oraz pergole na konstrukcjach stalowych z impregnowanymi deskami. Zapraszam go galerii z tej realizacji. 

Osiedle wielorodzinne - Apartamenty Złotno

Jednym z ciekawych projektów realizowanych przez naszą firmę jest wykonanie balustrad zewnętrznych i wewnętrznych na nowo powstałym osiedlu na Złotnie przy ul. Bohaterów Powstania Styczniowego 12.

W balustradach wewnętrznych zastosowaliśmy pochwyty dębowe które dobrze komponują się z ciepłą stylistyką bydynków.

Kamienica mieszkalna - ul. Orla

Kolejną realizacją mieszkaniową była kamienica przy ul. Orla. Wykonaliśmy wszystkie balustrady bzewnętrzne oraz bramę wjazdową. Efekt nasze pracy można zobaczyć na zdjęciach. 

 


Apartamenty - ul. Wodna

Wykonaliśmy wszystkie balustrady zewnętrzne i wewnętrzne oraz bramę wjazdową do nowo wybudowanego apartamentowca przy ul. Wodnej w Łodzi.