Realizacje deweloperskie, mieszkaniowe, przemysłowe » ZOBACZ WIĘCEJ

Realizacje deweloperskie, mieszkaniowe, przemysłowe Osiedle wielorodzinne - Apartamenty Złotno » ZOBACZ WIĘCEJ

Realizacje deweloperskie, mieszkaniowe, przemysłowe » ZOBACZ WIĘCEJ

Barierki ochronne, podjazdy dla inwalidów

Barierki ochronne to realizacje, mające przede wszystkim zapewniać bezpieczeństwo. Różnorodność konstrukcji prezentowanych przez naszą firmę, sprawia, iż kierujemy tę ofertę do wszelkich zakładów, organizatorów imprez, właścicieli restauracji itp. Wykonujemy bowiem barierki profesjonalne, które zarówno mogą służyć wygrodzeniu danego obszaru, jak w przypadku parkingów czy scen, podczas festynów oraz koncertów lub zwyczajnej ochronie przed zniszczeniem danego mienia, bądź niebezpieczeństwem, wynikającym z przedostania się przez barierkę. 

W odpowiedzi na tak dużą różnorodność potrzeb, tworzymy zarówno barierki ochronne jednobarwne, jak i kolorowe, które znacząco mają rzucać się w oczy. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również barierki ozdobno – ochronne, które umożliwiają zabezpieczenie istotnych miejsc – pomników, tablic, monumentów – przed niepożądanymi zachowaniami.

Nasze doświadczenie oraz umiejętności sprawiają, że barierki, które Państwu dostarczamy są niezawodne, wytrzymałe, stabilne i estetyczne. Dzięki temu znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach życia, sprawując się doskonale.